Producent urządzeń mleczarskich

Spożywcze instalacje technologiczne

Chromstal zajmuje się produkcją oraz serwisowaniem instalacji stalowych dla przemysłu spożywczego. Specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości instalacji i maszyn mleczarskich.

Wszystkie zlecenia wykonujemy w oparciu o własną bazę projektową oraz dokumentację techniczną. Projekty tworzymy także według wytycznych i dokumentacji dostarczonej przez kontrahenta. Wszystkie prace realizujemy zgodnie ze standardami unijnymi, gwarantując inwestorowi najwyższą jakość wykonania oraz konkurencyjne ceny. Na wszystkie nasze realizacje udzielamy gwarancji. Nasza firma zajmuje się także remontami, serwisowaniem oraz modernizacją proszkowni mleka oraz innych instalacji. Zachęcamy do kontaktu w celu zapoznania się z detalami naszej oferty.

Modernizacje proszkowni

modernizacja proszkowni mleka

Firma Chromstal świadczy swoje usługi na terenie całej Polski.

Zajmujemy się kompleksowymi remontami proszkowni, zgodnie z dostarczoną przez zleceniodawcę dokumentacją. Wykonujemy przeglądy, wymiany uszkodzonych elementów oraz naprawy całych instalacji.

Doprowadzimy Twoją proszkownię mleka do idealnego stanu!

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, zadzwoń do nas, napisz e-mail lub wypełnij zamieszczony powyżej formularz kontaktowy.

Instalacje technologiczne

instalacje technologiczne

Warto skorzystać z naszej oferty modernizacyjnej, gdyż:

  • – działamy na rynku od 1990 roku
  • – mamy doświadczenie niezbędne do wykonywania remontów proszkowni
  • – wykonujemy nasze prace rzetelnie
  • – kończymy remonty i modernizacje proszkowni na czas
  • – jesteśmy uczciwą firmą
  • – dbamy o bezpieczeństwo klientów
  • – oferujemy przystępne ceny usług remontowych
  • – nasze remonty i modernizacje proszkowni są kompleksowe

Urządzenia mleczarskie

maszyny mleczarskie

Nasza firma zajmuje się dostarczaniem wysokiej jakości komponentów oraz kompetnych instalacji przeznaczonych dla przemysłu spożywczego. Specjalizujemy się w mleczarstwie.

Chromstal oferuje m.in. instalache UHT służące do aseptycznej obróbki produktu. Wykonujemy także wymienniki ciepła, separatory i suszarnie. Zachęcamy do kontaktu w celu zapoznania się z detalami naszej oferty.

Gwarantujemy profesjonalne projektowanie, montaż i serwis urządzeń oraz instalacji. Dzięki naszej firmie produkcja mleka, serów czy proszku mlecznego będzie przebiegać wydajnie
i ekonomicznie.