Kurtyna paskowa do budy dla psa

Kurtyna paskowa do budy – nadeszła jesień, my przenieśliśmy się z ogrodu do ciepłego domu a nasz wierny psiak kryje się przed wichrem i zacinającym deszczem w budzie. Niestety buda nie ma drzwi a zacinający deszcz moczy pysk psa bacznie obserwującego nasza posesję z budy.

Kurtyna paskowa do budy dla psa

A istnieje banalnie proste rozwiązanie problemu mokrej, psiej budy. Wystarczy zamówić kurtynę paskową do budy dla psa. To wydatek rzędu kilkunastu, no może kilkudziesięciu złotych licząc z przesyłką. Kurtyna to połączonych ze sobą klika pasów przejrzystej folii PCV. Pasy nie utrudniają zwierzęciu wejścia czy wyjścia z budy. Z łatwością się rozchylają a następnie wracają do pierwotnej pozycji.

Termoizolacyjna kurtyna paskowa

Kurtyna paskowa to doskonała bariera ochronna przed podmuchami wiatru, deszczem, śniegiem a także pyłem niesionym przez wiatr. To także doskonała przegroda termiczna, która będzie utrzymywała wyższą temperaturę wewnątrz budy. Niestety samo ocieplenie na niewiele się zda, jeżeli wejście nie będzie osłonięte. To tak jakbyśmy w ocieplonym i ogrzewanym domu zdemontowali drzwi tarasowe lub okna – przerażająca perspektywa prawda?

Zmierz światło otworu wejściowego do budy i zadzwoń 501 090 128  lub napisz email. Otrzymasz od nas wycenę kurtyny do zaakceptowania. Gotową do montażu kurtynę paskową do budy otrzymasz w ciągu dwóch dni roboczych. Zobaczysz że Twój psiak będzie zachwycony.