Folia PCV Extruflex

Folia PCV firmy Extruflex to wysokiej jakości produkt dostępny w formie elastycznych pasów lub arkuszy. W ofercie posiadamy kilka gatunków folii, która dzięki swoim zróżnicowanym właściwością może być używana w każdej gałęzi przemysłu i usług.

Folia PCV standard

STANDARD - Folia PCV

Zapewnia izolację termiczną i akustyczną. Chroni przed przeciągami, kurze, pyłem a także opadami atmosferycznymi. W postaci pasów przeznaczona do montażu w kurtynach paskowych.

Folia żebrowana

Folia PCV ŻEBROWANA

Zapewnia izolację termiczną i akustyczną. Chroni przed przeciągami, wiatrem, kurzem i opadami atmosferycznymi . Przeznaczona na kurtyny paskowe montowane w miejscach o dużym nasileniu ruchu mechanicznego.

Folia PCV Polar

Folia PCV do chłodni i mroźni

Doskonale izolująca termicznie. Przeznaczona do montażu w chłodniach, izotermach i mroźniach. Minimalne temperatury użytkowania – folia Polar do -25oC, folia Super Polar do -60oC.

Folia Antystatyczna

Folia PCV ANTYSTATYCZNA

Jej skład chemiczny zapobiega gromadzeniu się na powierzchni folii ładunków elektrostatycznych. Może być stosowana w miejscach zagrożonych wybuchem.

Folia PCV przeciwowadom

Folia PCV ANTYINSEKTOWA

Posiada właściwości odstraszające insekty. Przeznaczona głównie dla przemysłu spożywczego, przetwórstwa mięsnego i owocowo-warzywnego.

Folia PCV kolorowa - czarna

Folia PCV kolorowa

Występuje w wersji przejrzystej i nieprzejrzystej. Dostępne są kolory: biały, czarny, czerwony, niebieski jasnoszary, ciemnoszary a także żółty.

Folia spawalnicza ciemnozielona

Folia PCV spawalnicza

Dostępna w postaci pasów o szerokości do 300mm i arkuszy o szerokości 1400mm. Długość rolki max 50m. Chroni przed promieniowaniem UV, IR a także światłem niebieskim. Zatrzymuje iskry i rozżarzone odpryski metalu.

Odwiedź nasz sklep z Folią PCV i kurtynami paskowymi